Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
O Astcon Case study - Intranet/Zarządzanie Pracownikami Case study - Intranet/CRM Case study - System sprzedażowo/zamówieniowy Dla prasy - 2011 Dla prasy - 2010 Dla prasy - 2009 Dla prasy - 2008 Dla prasy - 2007 Kontakt


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w GdyniZaufali nam:

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Case study - Portal korporacyjny/Intranet i CRM

Nasz klient z branży produkcyjnej posiada duży zakład produkcyjny, wraz z przyległymi budynkami biurowymi. Ze względu na systematyczny wzrost zamówień i związany z tym wzrost zatrudnienia, nastąpiły problemy z komunikacją wewnętrzną w firmie.

Klient zgłosił się do nas bez określonej koncepcji systemu jaki będzie potrzebował. Po podpisaniu wstępnej umowy zajęliśmy się analizą problemów z którymi borykała się firma, i "przekładaniem" ich na konkretne rozwiązania programistyczne.

Zaoferowaliśmy wykonanie wewnętrznego systemu, łączącego funkcje:

  • zarządzanie kontaktami z klientami,
  • zarządzanie projektami i zadaniami,
  • zarządzanie flotą pojazdów,
  • rozliczanie czasu pracy, delegacji, urlopów,
  • zarządzanie dokumentami wewnętrznymi.

Moduł zarządzania kontaktami z klientami pomógł usystematyzować ustalenia pracowników z klientami. Wcześniej ustalenia były często wykonywane telefonicznie, i zapisywane wyłącznie na papierze. Często występował problem gdy ustalenia były ze sobą sprzeczne, ze względu na fakt, że zarówno od strony firmy, jak i jej klientów, często w procesie brało udział kilka osób. Moduł pozwala także na przechowywanie aktualnych danych kontaktowych (danych klientów) i osób kontaktowych. Dodatkowo dodana została funkcjonalność terminarza spotkań, pozwalając na ustalanie terminów spotkań i zadań pracowników, przeglądanie kalendarzy spotkań innych pracowników w wygodnej formie kalendarza dziennego, tygodniowego lub miesięcznego

Moduł projektów i zadań pozwolił na śledzenie, kontrolę i przechowywanie informacji o realizowanych w firmie projektach, wraz z podziałem ich na drobniejsze zadania. Do projektów i zadań przypisać można również umowy zawierane z klientami, co pozwala na łatwe ich odnalezienie i podgląd.

Przydatny okazał się również moduł zarządzania flotą pojazdów. Choć firma posiada jedynie kilkanaście samochodów zarówno osobowych, dostawczych jak i ciężarowych, to dużym problemem było dopilnowanie dla każdego z nich takich terminów jak przeglądu pojazdu, upłynięcia umowy ubezpieczenia OC, AC, NWW, upłynięcie okresu gwarancji na pojazd, a także okresowych wizyt w myjni samochodowej z którą firma miała podpisaną umowę. Moduł pozwolił również na zapis i sprawdzanie jaki pracownik korzystał z pojazdu w określonym czasie.

W module przygotowana została również zakładka, pozwalająca na zapisywanie czasu pracy pracowników, z podziałem na realizowane projekty, wraz z możliwością podsumowania łącznego czasu poświęconego przez pracowników na projekt, oraz z wydrukiem karty czasu pracy na potrzeby wynikające z regulacji prawnych. Pozwoliło to na uzyskanie konkretnych raportów na temat czasu poświęcanego przez pracowników na realizację danych zadań i projektów, a przez to na mierzenie i porównanie efektywności pracowników.

W trakcie prac wprowadzono również do Intranetu system oceny pracowników. Kierownictwo w cyklach kilkumiesięcznych dokonuje okresowej oceny pracowników, wypełniając prosty formularz ankietowy. Pozwaliło to na porównanie postępów pracowników, znalezienie słabych stron w zespole, a także pozwoliło na ustalenie czytelnych kryteriów na przydzielenie okresowych premii.

Moduł pracowniczy umożliwia również łatwe wypełnianie i zapisywanie danych o delegacjach pracowników. Dane wypełniają pracownicy, zaś dział rachunkowości ma do nich pełny dostęp, dzięki czemu na koniec miesiąca może łatwo pobrać informację o czasie pracy, urlopach i delegacjach pracowników do rozliczenia.

Wersję demo aplikacji (posiadającą ograniczoną funkcjonalność) można zobaczyć pod adresem: www.systim.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnego systemu napisz na adres astcon@astcon.pl, zadzwoń pod numer 58 352 46 79, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.