Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
O Astcon Case study - Intranet/Zarządzanie Pracownikami Case study - Intranet/CRM Case study - System sprzedażowo/zamówieniowy Dla prasy - 2011 Dla prasy - 2010 Dla prasy - 2009 Dla prasy - 2008 Dla prasy - 2007 Kontakt


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w GdyniZaufali nam:

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Case study - System sprzedażowo-zamówieniowo-magazynowy (zamówienia online przez internet)

Dla naszego klienta - firmy handlowej z Trójmiasta - wdrożyliśmy dedykowany system sprzedażowy. System obsługuje całościowo procesy związane z obsługą zamówień i wysyłkami w firmie. Wykonany został w architekturze klient-serwer, pozwalając na korzystanie z programu jednocześnie wielu osobom na raz. Ryzyko utraty dostępu do internetu, i związanej z tym potencjalnej blokady pracy firmy, zostało zredukowane do zera dzięki instalacji dedykowanego serwera bezpośrednio w firmie.

Główna funkcjonalność systemu to odbieranie zamówień od klientów. Klienci hurtowi posiadają do dyspozycji panel, w którym (po podpisaniu umowy, i otrzymaniu loginu i hasła) mogą dokonywać zakupów. Mają jednocześnie podgląd na aktualne stany magazynowe produktów, a także, jeśli spodziewana jest niebawem dostawa, mogą sprawdzić w jakim terminie przewidywane jest pojawienie się nowych produktów. Klient może również wybrać przypisany mu rabat, lub, jeśli to korzystniejsze, wybrać rabat od ilości produktów. Pracownicy firmy mogą przypisać klienta do wybranej grupy rabatowej.

Po złożeniu zamówienia (dzięki wykorzystaniu wygodnego w obsłudze "koszyka na zakupy"), trafia ono do pracowników firmy, gdzie zamówienie jest kompletowane. Następnie wystawiany jest dokument WZ, oraz faktura, a zamówienie wysyłane jest do zamawiającego.

Program zapewnia pełną obsługę stanów magazynowych. Pozwala na wystawianie dokumentów wydań i pobrań, a także zintegrowany jest z czytnikami kodów kreskowych.

Problemem firmy było zarządzanie dostawami. Ze względu na fakt, iż firma posiada kilkudziesięciu mniejszych i większych dostawców, często nie było jasne czy dane towary były już zamówione, czy też nie. Wymagało to "przekopywania" się przez dokumenty, bądź pytanie innych (często w danej chwili nieobecnych) osób w biurze. Cały proces cechował się bardzo niską efektywnością, i był narażony na pomyłki. Często zdarzało się, że podobne zamówienie było składane dwukrotnie, a nadmiarowy towar zalegał długo w magazynie, dodatkowo zmniejszając dostępne zasoby finansowe firmy.

Proces został usprawniony dzięki modułowi "dostawy". W chwili obecnej każda dostawa wprowadzana jest do systemu, dzięki czemu każdy pracownik może w dowolnym momencie sprawdzić jakie zamówienia do dostawców były składane, kiedy, na jakie towary, i kiedy spodziewana jest data dostawy. Informacje te trafiają również do panelu zamówieniowego klienta, dzięki czemu wie on kiedy będzie mógł się on spodziewać dostawy zamówionych przez siebie produktów. W momencie dostawy, istnieje możliwość utworzenia dokumentu PZ bezpośrednio na podstawie dokumentu zamówienia.

Ze względu na znaczną ilość zakupywanych przez firmę produktów, utworzony został również inteligentny moduł zamówień. Ocenia on codziennie aktualne stany magazynowe, sprawdza braki, złożone zamówienia (od klientów firmy, i złożone do dostawców), analizuje dane historyczne na temat zapotrzebowania na dane produkty, i uzyskane informacje przesyła do osób odpowiedzialnych za zamówienia. Pozwala to w znacznym stopniu odciążyć pracowników firmy, i jednocześnie pilnować by utrzymany był odpowiedni stan magazynu. Moduł oparty został o elementy sztucznej inteligencji, posiada zwłaszcza zdolność analizy zdarzeń przyszłych, analizy decyzji o zamówieniach podejmowanych przez pracowników, i wyciągania na ich podstawie wniosków na przyszłość. Moduł zintegrowany został również z kilkoma systemami dostawców, pozwalając na składanie zamówień do dostawców bezpośrednio drogą elektroniczną. Udostępnia również API, pozwalające klientom zintegrować swoje systemy (pozwalające na składanie zamówień) z systemami firmy.

Moduł "Płatności" pozwala na rozliczanie płatności od kontrahentów. Pozwala na zaimportowanie pobranego na koniec dnia z banku pliku, w którym zgrupowane są wszystkie dane o płatnościach za dany dzień. Po zaimportowaniu płatności mogą być przypisane do konkretnych kontrahentów, co wykonywane jest półautomatycznie - program podsuwa operatorowi sugestię gdzie daną płatność przypisać, ale ostateczna decyzja czy tak postąpić należy do pracownika.

W aplikacji wprowadzono najnowsze autorskie technologie: system bezpieczeństwa WAS, zabezpieczający aplikację przed niepowołanym dostępem z zewnątrz oraz innowacyjny system wydruków, pozwalający na błyskawiczne generowanie dokumentów drukowanych na serwerze, a także na masowe drukowanie wielu dokumentów na raz, włącznie z pobraniem plików w formacie PDF.

Wersję demo aplikacji (posiadającą ograniczoną funkcjonalność) można zobaczyć pod adresem: www.systim.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnego systemu napisz na adres astcon@astcon.pl, zadzwoń pod numer 58 352 46 79, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.