Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
O Astcon Case study - Intranet/Zarządzanie Pracownikami Case study - Intranet/CRM Case study - System sprzedażowo/zamówieniowy Dla prasy - 2011 Dla prasy - 2010 Dla prasy - 2009 Dla prasy - 2008 Dla prasy - 2007 Kontakt


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w GdyniZaufali nam:

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Informacje prasowe - rok 2007

Astcon wdraża system zarządzania projektami dla LST

2007.11.06

Wdrożyliśmy kompleksowy system zarządzania projektami, pracownikami, rezerwacjami i czasem dla LST Sp. z o.o. Przygotowany pod specjalne zamówienie i dostosowany do potrzeb naszego klienta system został uruchomiony w dniu dzisiejszym na serwerach zleceniodawcy.

System Planner wspiera zarządzanie macierzowe pracownikami i przydziałem ich do realizowanych aktualnie projektów w firmie. Aplikacja cechuje się rozbudowanym systemem uprawnień, pozwalającym na podział pracowników i ich dostęp wyłącznie do określonych zasobów. Pozwala również na rezerwację przez pracowników wykorzystywanego w firmie sprzętu oraz innych zasobów w wybranych terminach. Panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie całością oprogramowania.

Oprogramowanie zostało przebadane pod kątem użyteczności, wygody i intuicyjności obsługi. Uzyskane wyniki i następnie ich analiza pozwoliły nam wykryć słabe punkty interfejsu użytkownika i usprawnić je, bądź zastosować inne podejścia do projektowania.

szukasz podobnego rozwiązania dla swojej firmy? skontaktuj się z nami

System Rekrutacyjny KANDI na targach Technicon Innowacje 2007

2007.10.2004

System Rekrutacyjny Kandi został zaprezentowany na trzecich Targach Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji TECHNICON INNOWACJE 2007. Odbywające się w na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich spotkanie przyciągnęło środowiska nauki, biznesu i przedstawicieli władz z całej Polski, a także ze świata.

Na targach po raz pierwszy szerokiej publiczności zaprezentowane zostało oprogramowanie wspomagające rekrutację Kandi.

Dostępny od tego roku w sprzedaży system Kandi jest zdecydowanym liderem na rynku oprogramowania dla agencji pośrednictwa pracy oraz działów kadrowych firm. System wspiera kompleksowo procesy związane z pozyskiwaniem pracowników i przekazywaniem ich firmom trzecim.

Funkcjonalność systemu pozwala na sprawne i intuicyjne zarządzanie bazami danych kandydatów. Łatwość obsługi, bezpieczeństwo danych a jednocześnie wygodny, abonamentowy sposób płatności za korzystanie z systemu to główne atuty oprogramowania Kandi.

dowiedz się więcej o Kandi

Astcon wdraża sklep dla Europejskiego Centrum Bajki

2007.05.02

Firma Astcon Rozwiązania Informatyczne wdrożyła sklep internetowy dla Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. ECB to unikatowy projekt nad którym patronat objęło między innymi Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem Europejskiego Centrum Bajki (ECB) jest nauka poprzez zabawę. Projekt zakłada powstanie w Pacanowie wielofunkcyjnego obiektu dla dzieci mieszczącego: muzeum, bibliotekę z czytelnią, salę kinową i teatralną, pracownie-warsztaty, księgarnię, sklep z pamiątkami i kawiarnię. W otoczeniu budynku ma powstać ogród ekologiczny, kuźnia przypominająca sławnych kowali z bajki "Przygody Koziołka Matołka" i amfiteatr nad stawem. Sklep wykonany dla Europejskiego Centrum Bajki ma wspierać promocję nowo powstającego miejsca. Wykonany został w oparciu o oferowany przez Astcon sklep "Asti!" w wersji Standard. W ciągu kilku miesięcy, wraz z przebudowaniem strony głównej fundacji, uzyska nową szatę graficzną.

"Nasza firma jest otwarta na wszelkie formy współpracy czy sponsoringu" - mówi Maciej Blajer, właściciel firmy Astcon. – "Chcemy wpierać interesujące nowe pomysły i przedsięwzięcia jakie pojawiają się na polskim rynku. Zgłaszające się do nas fundacje czy inne organizacje pożytku publicznego mogą liczyć na pomoc w rozpoczęciu swej działalności w Internecie".

szukasz podobnego rozwiązania dla swojej firmy? skontaktuj się z nami

archiwum