Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
O Astcon Case study - Intranet/Zarządzanie Pracownikami Case study - Intranet/CRM Case study - System sprzedażowo/zamówieniowy Dla prasy - 2011 Dla prasy - 2010 Dla prasy - 2009 Dla prasy - 2008 Dla prasy - 2007 Kontakt


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w GdyniZaufali nam:

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Informacje prasowe - rok 2010

Promocja oprogramowania Symfonia - kup Symfonię, wdrożenie gratis!!!

2010.07.02

Specjalnie dla naszych stałych jak i nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na programy Symfonia.

Przy zakupie dowolnego oprogramowania Symfonia wraz z roczną obsługą telefoniczną i/lub z rocznym abonamentem na uaktualnienia programu (SymfoPakiet) - wdrożenie gratis!

Skontakuj się z nami aby uzyskać szczegółową ofertę. Oferta ważna jedynie dla firm z woj. pomorskiego.

Dostępność 99.998%

2010.05.25

Niezwykle miło nam poinformować, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy dostępność naszych serwerów, a co za tym idzie również oferowanych przez nas usług i aplikacji w modelu SaaS, wyniosła 99,998% w stosunku rocznym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, w tym w części wykonanych samodzielnie przez Astcon, jesteśmy w stanie zaoferować wysoki standard usług i wysoką dostępność serwerów.

Dostępność mierzona w odstępach 30 minutowych wyniosła 100%, oznacza to że maksymalny czas awarii i co za tym idzie niedostępności serwerów w ciągu ostatnich 12 miesięcy nigdy nie przekroczył 30 minut.

Dobre praktyki w tworzeniu sklepów internetowych

2010.03.13

W miesięczniku "Doradca Podatkowy" z 2 lutego 2010 ukazał się udzielony przez nas wywiad dotyczący dobrych praktyk w tworzeniu sklepów internetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wdrożenie systemu CRM dla Oliva Sp. z o.o.

2010.02.07

Dla firmy Oliva Sp. z o.o. wdrożyliśmy system CRM. Wdrożony system, oparty na autorskim oprogramowaniu Astcon Elisa, wspiera kompleksowo działania handlowe firmy, a także towarzyszące im działania posprzedażowe i gwarancyjne. Pewni także funkcję systemu DMS (Data Management System), pozwalając na przechowywanie i uporządkowanie istotnych dla firmy dokumentów elektronicznych.

Wykonaliśmy portal komunikacji głosowej dla spółki Ardatel.

2010.01.04

Wykonany przez Astcon portal jest nowoczesnym narzędziem komunikacji pomiędzy firmami i odbiorcami. Pozwala na przesyłanie komunikatów głosowych bezpośrednio z portalu na telefon użytkownika.

Użytkownikom oddany został panel w którym mogą wprowadzać wiadomości, w formie nagrań bądź tekstu, ustalić numery telefonów odbiorców, a także częstotliwość wysyłania tych wiadomości. Wiadomości następnie sa przesyłane do odbiorców, którzy mogą odsłuchać wiadomość tak, jakby wykonane było do nich normalne głosowe połączenie telefoniczne. Wiadomości tekstowe są uprzednio konwertowane na dźwięk, dzięki zastosowaniu syntezatorów mowy.

Od strony technicznej portal jest bardzo rozbudowanym projektem, łączącym jednocześnie technologie internetowe (obsługa portalu), syntezy mowy i przetwarzania dźwięku wraz z technologiami telekomunikacji telefonicznej (wykonywanie połączeń). Moduł wykonywania połączeń wykorzystuje elementy sztucznej inteligencji do optymalizacji czasu jednoczesnego prowadzenia rozmów telefonicznych na wielu liniach.

Dla administratorów serwisu przygotowany został wygodny panel pozwalający na zarządzanie użytkownikami i ich płatnościami oraz automatycznym fakturowaniem. Portal zostanie w najbliższym czasie wdrożony, po przeprowadzeniu dokładnych testów z użytkownikami.