Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
O Astcon Case study - Intranet/Zarządzanie Pracownikami Case study - Intranet/CRM Case study - System sprzedażowo/zamówieniowy Dla prasy - 2011 Dla prasy - 2010 Dla prasy - 2009 Dla prasy - 2008 Dla prasy - 2007 Kontakt


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w GdyniZaufali nam:

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Informacje prasowe - rok 2011

System wspomagający badania ankietowe dla SGS sp. z o.o.

2011.11.30

Dla SGS sp. z o.o. zakończyliśmy realizację systemu wspomagającego realizację badań ankietowych. System wzbogacony został o możliwość generowania zaawansowanych raportów z wykonanych badań, wraz z towarzyszącymi wykresami.

Aplikacja do zdalnego zarządzania dokumentami dla Red Sky sp. z o.o.

2011.09.15

Dla Red Sky sp. z o.o. wykonaliśmy aplikację desktopową do zarządzania dokumentami zdalnymi. Aplikacja wykorzystuje udostępnione API do przesyłania plików na zdalny serwer, wraz z możliwością zarządzania nimi.

Systim już dostępny!!

2011.01.01

Wraz z 1 stycznia 2011 wprowadziliśmy do naszej oferty nowoczesny system informatyczny w modelu znanym jako SaaS/ASP. Systim to program łączący funkcje CRM, programów do obsługi magazynu, fakturowania, a także systemów typu intranet. Jego ambicją jest stanie się kompleksowym systemem ERP/Intranet dla sektora MSP.

Model cenowy pozwala na rozwój programu razem z firmą. Dostępny jest zarówno dla jednoosobowych firm, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dla jednoosobowych firm przygotowaliśmy również wersję bezpłatną, która nie posiada żadnych istotnych ograniczeń w porównaniu do pełnej wersji!!!

Specjalnie dla nowych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjną promocję - Systim tańszy jest o 20% w stosunku do cennika zamieszczonego na stronie WWW. Promocja obejmuje wszystkie wpłaty dokonane do zakończenia promocji, to znaczy że już teraz możesz zakupić Systim nawet na rok (lub dłużej), i cieszyć się tańszą ceną przez cały zakupiony okres!!

Do tej pory z Systim korzysta już kilkudziesięciu klientów, każdego dnia dołączają kolejni. Zapraszamy również do spróbowania - to nic nie kosztuje. Wystarczy założyć bezpłatne konto i przekonać się jak łatwe może być zarządzanie firmą.

Więcej informacji, demo oraz możliwość założenia konta testowego i korzystania z niego bez ograniczeń dostępne są na stronie www.systim.pl.