Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
Usługi:
Oprogramowanie na zamówienie Systemy Intranet/Extranet Portale, serwisy WWW, e-biznes
Utrzymanie systemów na serwerach Projekty dofinansowane z UE (d. 8.1, 8.2, inne) Sage Symfonia - wdrożenia

Oprogramowanie: Kandi - Rekrutacja Pracowników Sklep Internetowy Asti! Elis CRM - Obsługa Klienta
System sprzedażowy Systim Systemy Zarządzania Pracownikami


Zaufali nam:


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Kandi - Oprogramowanie Wspomagające Rekrutację

oprogramowanie rekrutacyjne
Oprogramowanie rekrutacyjne pozwala prowadzić nabór pracowników przy wykorzystaniu Internetu oraz gromadzić dane o zgłoszonych osobach.
To idealne rozwiązanie dla agencji pośrednictwa pracy, agencji aktorskich, urzędów pracy oraz innych firm i działów przedsiębiorstw, w których rekrutacja odgrywa znaczącą rolę.

Czy poszukujesz program:

 1. do przechowywania danych o prowadzonych rekrutacjach
 2. do gromadzenia danych (kartotek) pracowników którzy zgłaszają się na dane stanowiska
 3. do wygodnego przeszukiwania danych pracowników, w tym także załączników PDF, DOC, DOCX
 4. do przeprowadzania badań ankietowych wśród pracowników (lub kandydatów na pracowników)
 5. który jest powiązany z firmową stroną internetową, dzięki czemu zgłoszenia trafiają bezpośrednio do Twojej bazy danych
 6. który posiada wysokie zabezpieczenia i zgodność z wymaganiami GIODO, tak aby można spokojnie skupić się na swojej pracy, zamiast martwić się kontrolami?
Jeśli szukasz takiego programu - zapraszamy do zapoznania się z programem Kandi.Oprogramowanie pozwalające na rekrutację pracowników przy wykorzystaniu Internetu nie jest już jedynie domeną dużych firm. Wraz ze wzrostem popularności tej formy komunikacji na lini pracownik-pośrednik-pracodawca systemy rekrutacji on-line stały się dostępne także dla firm sektora MSP.

Zaletą rekrutacji przez Internet jest przyspieszenie wymiany informacji między zainteresowanymi stronami. Błyskawiczna wymiana dokumentów, selekcja kandydatów na podstawie zadanych kryteriów czy ułatwiony kontakt to jedne z wielu zalet systemów rekrutacyjnych.

System Rekrutacyjny Kandi to profesjonalne oprogramowanie wspomagające działalność takich firm i organizacji jak: agencja pośrednictwa pracy, agencja aktorska, urząd pracy, biuro karier jak również działów HR (Human Resources) i kadrowych firm. System pozwala na łatwe uzyskanie kontaktu z pracownikiem - zamieszczenie ofert na firmowej stronie WWW, zamieszczenie formularza rekrutacyjnego, oraz zbieranie wypełnionych formularzy przez dział odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi. Firmom pośredniczącym w procesie rekrutacji umożliwia łatwe udostępnienie wyszukanych pracowników klientowi.

W kolejnych etapach rekrutacji portal pozwala osiągnąć wymierne korzyści:

 1. Zainteresowanie kandydatów
  Pozycjonowanie serwisu w Internecie pozwala przyciągnąć uwagę Internautów, co przekłada się bezpośrednio na wielkość bazy kandydatów i ciekawą ofertę firmy rekrutacyjnej.
 2. Zgłoszenie kandydata
  Formularz rekrutacyjny wypełniany on-line umożliwia weryfikowanie wprowadzanych informacji, pozwala to uniknąć błędów powstałych przy tradycyjnym wypełnianiu formularzy, a w konsekwencji skraca czas dostępu do właściwych informacji.
 3. Wyszukiwanie ofert
  Zaawansowana wyszukiwarka pozwala automatycznie wyselekcjonować pożądanych pracowników na dane stanowisko. Dodatkowe testy pozwalają sprawdzić predyspozycje potencjalnego kandydata.
 4. Kontaktowanie się z wybranymi kandydatami
  Usprawnienie komunikacji z kandydatami pozwala na wysłanie wiadomości e-mail jednocześnie do wszystkich osób wyselekcjonowanych podczas wyszukiwania. Każdy z kandydatów otrzymuje indywidualną wiadomość e-mail. Pozwala to firmie zaoszczędzić czas na przygotowywaniu wiadomości e-mail dla każdego z osobna. Istnieje również opcjonalna możliwość - wysyłanie wiadomości SMS do kandydatów zainteresowanych ofertą pracy.
 5. Finalizowanie rekrutacji

oprogramowanie rekrutacyjne
System Rekrutacyjny Kandi to obecnie zdecydowany lider wśród oprogramowania rekrutacyjnego. Usprawnia pracę firmy w obszarze procesów związanych z rekrutacją oraz procesów z nią powiązanych. Pozwala na błyskawiczny kontakt na lini pracownik - pośrednik - pracodawca.

System rekrutacyjny pozwala m.in. na:

 • rejestrację potencjalnego pracownika na stronie firmy,
 • przeglądanie złożonych zgłoszeń przez pracowników firmy,
 • możliwość własnoręcznego dodania zgłoszenia (gdy potencjalny pracownik nie może skorzystać z rejestracji on-line) przez pracownika firmy
 • zaawansowane wyszukiwanie pracowników po wybranych parametrach
 • zarządzanie kontaktami z kandydatami na pracowników oraz z kontrahentami (moduł CRM)
 • e-mailing (możliwość wysyłania indywidualnych wiadomości e-mail do wielu pracowników jednocześnie), np. z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną
 • statystyki wejść do systemu pozwalają na bieżące monitorowanie i ocenę pracowników firmy
 • NOWOŚĆ! pełne szyfrowanie połączeń i przesyłanych z/do systemu danych
 • NOWOŚĆ! przeszukiwanie plików CV w formatach .DOC, .DOCX, .PDF i innych
 • NOWOŚĆ! przeprowadzanie badań ankietowych online przy pomocy dowolnie konstruowanych kwestionariuszy

Kandi posiada budowę modułową, standardowo oferujemy wersję programu o podstawowej funkcjonalności, która może być następnie rozszerzana o dodatkowe funkcje i możliwości, dostosowane specjalnie do potrzeb klienta.

Zapraszamy również do współpracy osoby i firmy zainteresowane dystrybucją systemu Kandi. Oferujemy atrakcyjny system prowizji i korzystne warunki współpracy.

Dowiedz się więcej - jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń pod numer +48 58 690 72 85 lub napisz na adres astcon@astcon.pl.
Z przyjemnością prześlemy szczegółową ofertę Systemu Rekrutacyjnego Kandi oraz udostępnimy wersję demonstracyjną.

Szczegółowe dane kontaktowe znajdziesz w dziale kontakt.

Zapraszamy do współpracy!