Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
O Astcon Case study - Intranet/Zarządzanie Pracownikami Case study - Intranet/CRM Case study - System sprzedażowo/zamówieniowy Dla prasy - 2011 Dla prasy - 2010 Dla prasy - 2009 Dla prasy - 2008 Dla prasy - 2007 Kontakt


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w GdyniZaufali nam:

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

O Astcon

Astcon to doświadczony zespół specjalistów od zastosowań rozwiązań informatycznych w biznesie. Specjalizujemy się w realizacji oprogramowania skutecznie usprawniającego komunikację na lini klient - firma i pracownicy - dostawcy, a także wewnątrz firmy, wykorzystując możliwości jakie dają sieci komputerowe, zwłaszcza sieć Internet.

Pozwalamy na zwiększenie efektywności i wydajności pracy dzięki informatycznemu wsparciu procesów biznesowych zachodzących w firmach.

Nasza działalność koncentruje się na tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla biznesu, usługach oraz doradztwie związanym z obecnością firmy w Internecie.

W naszej pracy stosujemy nowoczesne lecz sprawdzone w działaniu technologie i metody zarządzania projektami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Dzięki dobrej współpracy z klientami nasza praca przynosi wymierne korzyści w ich działalności.

Nasza kadra składa się z głównie z doświadczonych i kompetentnych specjalistów z branży, z których większość to absolwenci trójmiejskich uczelni. Dzięki nim jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zleconym nam zadaniem. Działamy w Pomorskim Parku Nakowo-Technologicznym w Gdyni, gdzie realizujemy nasze projekty wśród innych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

1 czerwca 2006 r. Astcon Rozwiązania Informatyczne uhonorowany został pierwszym miejscem w konkursie Gdyński Biznesplan 2006. Wyróżnienie to zostało jednogłośnie przyznane firmie przez jury złożone z przedstawicieli miasta Gdyni, środowisk nauki i trójmiejskiego biznesu.

Dlaczego Astcon?

  • działamy kompleksowo: projektujemy, wykonujemy, wdrażamy, instalujemy i konfigurujemy serwery
  • tworzymy sprawne, bezpieczne, skalowalne i przyjazne dla użytkownika systemy
  • działamy na terenie całej Polski, współpracujemy również z kontrahentami z państw Europy
  • oferujemy usługi dodatkowe - szkolenia, przygotowanie podręczników użytkownika, opieka nad systemami
  • dojeżdżamy do naszych klientów
  • posiadamy doświadczenie potwierdzone zrealizowanymi projektami
  • na wszystkie produkty udzielamy gwarancji