Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
Usługi:
Oprogramowanie na zamówienie Systemy Intranet/Extranet Portale, serwisy WWW, e-biznes
Utrzymanie systemów na serwerach Projekty dofinansowane z UE (d. 8.1, 8.2, inne) Sage Symfonia - wdrożenia

Oprogramowanie: Kandi - Rekrutacja Pracowników Sklep Internetowy Asti! Elis CRM - Obsługa Klienta
System sprzedażowy Systim Systemy Zarządzania Pracownikami


Zaufali nam:


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Serwery dedykowane

Oferujemy przygotowanie i instalację serwerów dedykowanych, opartych o architekturę Windows bądź Linux/Unix.

Serwery dedykowane mają wiele możliwości praktycznego zastosowania:

 • firmowa poczta e-mail,
 • utrzymanie firmowych serwisów internetowych,
 • utrzymanie aplikacji (intranet, portale korporacyjne),
 • przetwarzanie danych (zwłaszcza dla portalów internetowych),
 • serwery backup (wykonywanie i przechowywanie automatycznych kopii zapasowych),
 • współdzielenie plików (tzw. dyski wirtualne - do których mogą mieć dostęp wszyscy (bądź jedynie wybrani) pracownicy firmy),
 • udostępnianie danych i plików kontrahentom (serwery FTP).

Umieszczenie serwera w siedzibie firmy gwarantuje blisko 100% dostęp do zasobów firmy, niezależnie od dostępności i niezawodności łącz internetowych. Jest to jednocześnie metoda na znacznie wyższe bezpieczeństwo utrzymania firmowych danych (ze względu na fakt, że serwer przechowywany jest w siedzibie firmy, nie zaś w wynajętych serwerowniach firm trzecich).

Do serwerów oferujemy również kilka zróżnicowanych poziomem cen i zakresem pakietów opieki/administracji. W zakres opieki nad serwerem wchodzą:

 • aktualizacje systemu operacyjnego,
 • wykonywanie kopii zapasowych,
 • naprawa w przypadku awarii,
 • monitorowanie bezpieczeństwa serwera i reagowanie na zagrożenia,
 • monitorowanie zagrożeń związanych z wirusami,
 • inne prace związane z konfiguracją i utrzymaniem serwera.

Serwery dedykowane mogą być zainstalowane zarówno w siedzibie firmy (zalecane ze względów bezpieczeństwa), jak i w zewnętrznej serwerowni.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń pod numer 58 352 46 79 lub napisz na adres astcon@astcon.pl. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziesz w dziale kontakt. Zapraszamy do współpracy!