Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
Usługi:
Oprogramowanie na zamówienie Systemy Intranet/Extranet Portale, serwisy WWW, e-biznes
Utrzymanie systemów na serwerach Projekty dofinansowane z UE (d. 8.1, 8.2, inne) Sage Symfonia - wdrożenia

Oprogramowanie: Kandi - Rekrutacja Pracowników Sklep Internetowy Asti! Elis CRM - Obsługa Klienta
System sprzedażowy Systim Systemy Zarządzania Pracownikami


Zaufali nam:


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

Systemy ekspertowe i zarządzanie wiedzą (bazy wiedzy)

Systemy ekspertowe i zarządzania wiedzą to inteligentnie przygotowane bazy wiedzy. Na podstawie wprowadzonych wcześniej do nich danych i metod podejmowania decyzji jakimi kierują się ludzie, są w stanie udzielić odpowiedzi na podane im zapytania.

Systemy ekspertowe znajdują zastosowanie w medycynie, prawie, informatyce, i wszędzie tam, gdzie wiedza jest obszerna, ale pozwala na jej wykorzystanie dzięki prezycyjnemu podziałowi na zagadnienia. Systemy zarządzania wiedzą polecane są także firmom zmagającym się ze znaczną ilością kontaktów i pytań ze strony klientów.

Pozwalają na zamieszczenie na stronach internetowych firmy gotowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, bądź też sporządzenie samouczków krok-po-kroku, dzięki którym zainteresowany klient łatwo znajdzie odpowiedź 24 godziny na dobę, nawet wówczas gdy infolinia jest niedostępna.

Oprogramowanie do zarządzania wiedzą to także możliwość gromadzenia kluczowej wiedzy posiadanej przez pracowników, które są popularne wśród firm w których wiedza odkrywa znaczną wartość. Dzięki programom tego typu wiedza i doświadczenie raz zdobyte przez pracownika firmy nie ginie, nie odchodzi też razem z pracownikiem z firmy. Wiedza taka jest zapisywana i przechowywana w systemie informatycznym, umożliwiając jej wykorzystanie w przyszłości. Jednocześnie wprowadzenie kilku poziomów uprawnień i archiwum wiedzy sprawia, że żaden z pracowników nie może usunąć raz dodanej informacji. Jeśli nawet to zrobi, to może ona zostać z łatwością przywrócona z archiwum.

System zarządzania zadaniami, procesami i projektami można również zintegrować z innymi systemami, osiągając dzięki temu jeszcze większą funkcjonalność:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta napisz na adres astcon@astcon.pl, zadzwoń pod numer 58 352 46 79, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.