Tworzymy i wdrażamy skuteczne rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie na zamówienie

kompleksowo wspomagające firmy w zakresie oprogramowania niezbędnego do prowadzenia biznesu. Naszą specjalnością są systemy dedykowane, oprogramowanie tworzone na zamówienie. Świadczymy również szeroki wachlarz usług wspomagających naszych klientów w działalności w sieci Internet (hosting, kolokacja, domeny).

Systemy dedykowane

Tworzymy aplikacje na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Tworzymy również oprogramowanie dla biznesu i administracji. Pisanie programów i pisanie aplikacji na zamówienie to nasza główna specjalizacja.

Tworzenie systemów i programów dla firm

. Oferujemy również kompleksową obsługę i opiekę nad serwerami, poczynając od doradztwa, poprzez wybór i zakup, aż do wdrożenia i opieki. Niektóre z naszych usług i produktów to system crm system rekrutacyjny kandi sklepy internetowe systemy dedykowane oprogramowanie do rekrutacji programy dla biznesu sklep internetowy systemy crm rozwiązania dla biznesu integracja systemów informatycznych. Polecamy tworzenie aplikacji dla firm.

Systemy na zamówienie.

Nasz zasięg obejmuje m.in. następujące miasta i województwa: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Kielce, Białystok, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Kielce,Gliwice,Zabrze,Bytom,Bielsko-Biała,Elbląg,Tczew,pomorskie, śląsk, mazowieckie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, gdańskie, warszawskie, katowickie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, poznańskie, krakowskie. Tworzenie oprogramowania dla firm.

Oprogramowanie dedykowane

Serwisy internetowe i portale internetowe. Tworzymy profesjonalne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie. Wdrażamy oprogramowanie takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i płace, Handel, Faktura i Kasa, Mała Księgowość, Środki Trwałe, E-deklaracje, Analizy Finansowe.
Najczęściej szukano: programy na zamówienie aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zlecenie programy na zlecenie to oprogramowanie dla firm i programy dla firmy oraz systemy dla firm. Aplikacje dla firmy, oprogramowanie dla biznesu, programy dla biznesu to nasza oferta dla firm. System dla biznesu aplikacje dla biznesu oprogramowanie dedykowane programy dedykowane systemy dedykowane aplikacje dedykowane program na zamówienie program dla biznesu program dedykowane program dla firm program na zlecenie system na zamówienie system dla biznesu system dedykowane system dla firmy system na zlecenie
+ pokaż
Usługi:
Oprogramowanie na zamówienie Systemy Intranet/Extranet Portale, serwisy WWW, e-biznes
Utrzymanie systemów na serwerach Projekty dofinansowane z UE (d. 8.1, 8.2, inne) Sage Symfonia - wdrożenia

Oprogramowanie: Kandi - Rekrutacja Pracowników Sklep Internetowy Asti! Elis CRM - Obsługa Klienta
System sprzedażowy Systim Systemy Zarządzania Pracownikami


Zaufali nam:


Astcon Rozwiązania Informatyczne jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni

Astcon Rozwiązania Informatyczne
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 58 352 46 79
tel: 22 350 64 30
fax: 58 690 79 85
e-mail: astcon@astcon.pl

System zamówieniowo-sprzedażowy

Systemy zamówieniowo-sprzedażowe to oprogramowanie wykorzystywane w firmach zajmujących się produkcją i/lub dystrybucją produktów, zwykle w sektorze B2B.

Oprogramowanie zamówieniowo-sprzedażowe pozwala dostawcom na składanie zamówień poprzez udostępniony im za pośrednictwem internetu panel/system firmy. Zamówienia trafiają bezpośrednio do programu w którym mogą być przeglądane przez pracowników firmy i przekazywane do skompletowania.

Programy tego typu wychodzą ze swoją funkcjonalnością znacznie dalej niż sklepy internetowe. Pozwalają na bieżące śledzenie stanów magazynowych (zarówno jeśli chodzi o magazyny firmy, jak i magazynów zewnętrznych - u dostawców). Informacje o stanach, zamówieniach i wysyłkach moga być przeglądane przez kontrahentów, dzięki umożliwieniu im dostępu do tych informacji. Powoduje to znaczne uproszczenie procesów związanych z zamówieniami i sprzedażą.

Oprogramowanie obsługujące zamówienia i sprzedaż posiada zwykle rozbudowane możliwości generowania raportów (wydruk, PDF, zestawienia do plików Excel) jak i integrowania się z innymi systemami. Wykorzystanie systemów zamówieniowo/sprzedażowych można znacznie usprawnić integrując je z systemami magazynowymi. Doskonale integrują się również z systemami CRM/internetowymi biurami obsługi klienta - pozwalają na bieżący podgląd faktur, płatności i salda wybranych osób pracownikom firmy, jak i samym zainteresowanym.

Systemy zamówieniowo-sprzedażowe oferują także, dzięki zastosowaniu elementów sztucznej inteligencji, automatyczne rozpoznawanie zbliżających się braków magazynowych bądź przewidywania dużej ilości zamówień na podstawie danych historycznych, bądź wprowadzonych dodatkowo do systemu. Dzięki temu mogą przekazać pracownikom firmy informację o konieczności złożenia zamówienia u dostawców, bądź też (jeśli system dostawcy na to pozwala) mogą same złożyć zamówienie.

Oprogramowanie obsługujące zamówienia i sprzedaż to również wygodne, proste, a nawet automatyczne fakturowanie oraz weryfikacja nadchodzących płatności.

Systemy zamówieniowo-sprzedażowe można również zintegrować z innymi systemami, osiągając dzięki temu dodatkową funkcjonalność:

Z wersją demo systemu o zbliżonej funkcjonalności możesz zapoznać się także tutaj: www.systim.pl.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta napisz na adres astcon@astcon.pl, zadzwoń pod numer 58 352 46 79, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.